[gtranslate]
Ana Sayfa / Erkek Sağlığı / BEYAZ DİŞLER İÇİN DOĞAL VE KOLAY YÖNTEMLER!

BEYAZ DİŞLER İÇİN DOĞAL VE KOLAY YÖNTEMLER!

Diş macununuz mu bitti dert etmeyin veya diş macunu yerine daha doğal yöntemlerle dişlerinizin bakımını yapmak mı istiyorsunuz. İşte doğal diş beyazlatma yöntemleri…

Sağlıklı ve bembeyaz dişler, harika bir gülümseme, sosyal hayatınız açısından oldukça önemli bir faktördür, Dişlerinizi beyazlatmak için evde ki malzemelerle  rahatlıkla uygulayabileceğiniz yöntemler var.

İşte Onlardan Bazıları

LİMON

Limon suyu ile dişlerinizi fırçalarsanız kısa zamanda  beyaz dişlere kavuşmanız mümkün Ancak içine biraz su eklemeyi unutmayın

buyantibiotics24.net

buy kamagra 100mg

, limon suyunu dişlerinize direkt uygulamamalısınız çünkü içinde yogun asit mevcut.

KABARTMA TOZU

Hemen hemen her evde bulunan Kabartma tozu dişleri beyazlatmanın bilinen en basit yollarından bir tanesidir. Küçük bir bardağa kabartma tozu, su ve tuz ekledikten  Sonra dişlerinizin her yerini bu karışımla fırçalayın sonra, diş macunu ile yıkayın. Bunu haftada iki kez tekrarladığınızda, sonucun bembeyaz dişler olduğunu göreceksiniz.

ÇİLEK

Çilek evet yalnış okumadınız herkesin sevdiği bu yaz meyvası içinde bulundurduğu laktik asit sayesinde dişlerinizi bembeyaz yapıyor.Çilek suyunu dişlerinizde birkaç dakika kalmasını sağlayarak ya da ikiye bölünmüş bir çilekle dişlerinizi ovalayarak iyi bu sonuçu elde edebilirsiniz.